Godziny otwarcia
Pon - pt / 8:00 - 20:00
Lokalizacja
Trójmiasto i okolice
Facebook
Kliknij tutaj

Pranie wykładzin

pranie wykładzin

Wykładziny obiektowe/dywanowe również pierzemy ekstrakcyjnie. Uważamy tę metodę za najskuteczniejszą. Szorowarki walcowe i odkurzacze piorące tak zwane ekstraktory (maszyny natryskująco-ssące) pozbawiają powierzchni czyszczonej większości zabrudzeń, nieprzyjemnych zapachów oraz eliminują roztocza, alergeny, bakterie i drobnoustroje. Przez pozbycie się zabrudzeń z głębi runa efekt czystości utrzymuje się przez parę a nawet paręnaście miesięcy.

lub zadzwoń: +48 509 646 525

Etapy pracy

  1. Identyfikacja zabrudzeń i weryfikacja materiału.
  2. Usunięcie zabrudzeń nierozpuszczalnych w wodzie ani w środkach chemicznych.
  3. Aplikacja chemii do wstępnego rozpuszczenia brudu.
  4. Równomierne wtarcie środków na całą powierzchnię czyszczoną.
  5. Płukanie ekstrakcyjne (natrysk roztworu piorącego i odessanie zawiesiny).
  6. Impregnacja, opcjonalne wydłużenie efektu czystości i świeżości.

Ceny już od 7 zł m2 brutto!

Pranie wykładzin – dlaczego my?

Dysponujemy nowoczesnym i niezwykle skutecznym zapleczem technicznym. Do prania wykładzin wykorzystujemy:

Wydajne maszyny kolumnowe – SEBO BS360, dwusilnikowy odkurzacz pionowy z mikro filtrem zalecanym dla osób cierpiących na astmę i alergię.

Szorowarka walcowa – Carpet Cleaner TM4. Maszyna do czyszczenia wszystkich rodzajów wykładzin tekstylnych. Posiada dwie szczotki cylindryczne z napędem przeciwbieżnym o ogromnej mocy.

Ekstraktory piorące – Prochem Galaxy i Prochem Powerplus SX2700. Odkurzacz piorący tej klasy łączy w sobie ogromną siłę natrysku roztworu piorącego 250psi oraz podwójny 3-stopniowy system ssący. Bardzo duża moc maszyn przekłada się na sprawną i efektywną pracę.

Przepływowy podgrzewacz wody – Prochem Heat&Run EX1. Umożliwia ciągłą pracę na gorącym roztworze piorącym co znacznie zwiększa efekty czyszczenia.

Najskuteczniejsze i atestowane środki piorące wyłącznie od renomowanych producentów.

Sprawdź nasze oceny w internecie:

Ocena 5.0 263 opinii
Ocena 6/6 63 opinii
Ocena 5.0 31 opinii

Dzięki zastosowaniu wyżej wymienionych rzeczy możliwe jest przeprowadzenie pełnej dezynfekcji powierzchni czyszczonej, usunięcie alergenów, neutralizacja nieprzyjemnych zapachów czy usuniecie uporczywych plam.

Podłoże w czasie pracy nie zostaje przemoczone dlatego nie muszą się Państwo martwic np. o instalacje elektryczne znajdujące się w podłogach.