Godziny otwarcia
Pon - pt / 8:00 - 20:00
Lokalizacja
Trójmiasto i okolice
Facebook
Kliknij tutaj

Pranie tapicerki samochodowej

pranie tapicerki samochodowej
Czyszczenie tapicerki

Pranie tapicerki samochodowej zgodnie z zasadami autodetalingu! Aplikacja środków chemicznych do odseparowania zabrudzeń + pranie ekstrakcyjne pozwala usunąć najcięższe zabrudzenia z tapicerki, dywaników samochodowych czy podłogi.

lub zadzwoń: +48 509 646 525

Czyszczenie tapicerki samochodowej

Usługa czyszczenia tapicerki samochodowej to świetny pomysł dla osób, które chcą utrzymać wnętrze swojego samochodu w czystości. Samochód to świetna inwestycja, a utrzymanie inwestycji jest łatwiejsze, jeśli wnętrze samochodu pozostaje czyste. Tak jak podczas sprzątania domu, możesz użyć odkurzacza i odrobiny ciepłej wody, aby dokładnie wyczyścić siedzenia, podłogę i wszelkie inne niechciane powierzchnie w samochodzie. Możesz też zlecić tę usługę nam. Nasze doświadczenie oraz używane środki i sprzęt piorący dają gwarancję profesjonalnie wykonanego czyszczenia.

Kompleksowe czyszczenie już od 200 zł brutto!

Usuwanie plam z tapicerki – Gdynia, Sopot, Gdańsk

Najlepszym sposobem na usunięcie plam z tapicerki jest użycie specjalistycznego odplamiacza. Na rynku jest wiele produktów, które spełnią swoje zadanie, ale ważne jest, aby znaleźć taki, który odpowiada Twoim potrzebom.

Indywidualna inwestycja w drogie środki często nie jest opłacalna. W dodatku potrzebna jest wiedza, jak dany środek użyć oraz doświadczenie w jego stosowaniu. Jeśli więc chcesz mieć idealnie usunięte plamy – zadzwoń do nas. Pomożemy Ci najlepszą na rynku chemią!

Niektórzy ludzie wolą naturalne środki czyszczące, podczas gdy inni wolą bardziej konwencjonalne opcje oparte na chemikaliach. Jeśli szukasz produktu, który jest przyjazny dla środowiska i nietoksyczny, powinieneś rozważyć użycie ekologicznego środka czyszczącego, którym również dysponujemy.

Nasze zweryfikowane oceny:

Ocena 5.0 263 opinii
Ocena 6/6 63 opinii
Ocena 5.0 31 opinii