Godziny otwarcia
Pon - pt / 8:00 - 20:00
Lokalizacja
Trójmiasto i okolice
Facebook
Kliknij tutaj

Czyszczenie kanap i tapicerki meblowej

czyszczenie mebli domowych

Tapicerkę meblową pierzemy ekstrakcyjnie. Uważamy metodę prania ekstrakcyjnego za najskuteczniejszą. Odkurzacze piorące (tak zwane ekstraktory, czyli maszyny natryskująco-ssące) pozbawiają powierzchni czyszczonej większości zabrudzeń, nieprzyjemnych zapachów oraz eliminują roztocza, alergeny, bakterie i drobnoustroje.

Skontaktuj się z nami i zobacz, dlaczego warto skorzystać z naszych usług!

lub zadzwoń: +48 509 646 525

Materiał po wypraniu jest milszy w dotyku, pachnie świeżością a optycznie zyskuje drugie życie 😊 Po zabawie dzieci (i nie tylko) na materiałach tapicerowanych znajdujemy przeróżne rzeczy, które w większości przypadków jesteśmy w stanie usunąć.

Czyszczenie sofy

Etapy pracy czyszczenia kanap

  1. Identyfikacja zabrudzeń i weryfikacja materiału.
  2. Usunięcie zabrudzeń nierozpuszczalnych w wodzie ani w środkach chemicznych.
  3. Aplikacja chemii do wstępnego rozpuszczenia brudu.
  4. Równomierne wtarcie środków na całą powierzchnię czyszczoną.
  5. Płukanie ekstrakcyjne (natrysk roztworu piorącego i odessanie zawiesiny).
  6. Impregnacja, opcjonalne wydłużenie efektu czystości i świeżości.

Ceny prania tapicerki meblowej w przypadku dużej rogówki to tylko 200 zł brutto!

Pranie kanapy

Kanapa to jeden z najważniejszych mebli w domu. To miejsce, w którym spędzasz godziny oglądając telewizję, czytając książki lub po prostu odpoczywając. Nic dziwnego, że ludzie chcą cały czas utrzymywać swoje kanapy w czystości i porządku.

Oferujemy profesjonalne usługi sprzątania kanapy, dzięki czemu nie musisz się o to martwić. Przyjedziemy i wyczyścimy Twoją kanapę od góry do dołu dzięki naszemu specjalistycznemu sprzętowi, umiejętnościom i wiedzy.

Korzyści z usług czyszczenia kanapy:

– Dostawcy profesjonalnych usług sprzątania kanapy mogą szybko i skutecznie usunąć wszelkie plamy i plamy z Twojej sofy. Będą również korzystać z najlepszych produktów, które są bezpieczne dla Twojego domowego środowiska.

– Możesz zaoszczędzić, zatrudniając profesjonalną firmę. Zapewnią Ci całą niezbędną siłę roboczą, sprzęt i narzędzia, aby szybko i skutecznie wykonać pracę, nie wydając fortuny.

Dlaczego my?

Sami posiadamy małe dzieci które uczą nas każdego dnia nie tylko cierpliwości 😉 ale też jak sobie radzić ze skutkami dobrej i kreatywnej zabawy.

Posiadamy wszystkie niezbędne rzeczy: nowoczesne ekstraktory piorące + arsenał środków czystości + wiedzę co i jak użyć, aby plamy zniknęły oraz pozbyć się uporczywych zabrudzeń.